Wynajem długoterminowy

To prosta droga do posiadania nowego samochodu! 

Jest to opcja finansowania pojazdu łącząca ze sobą usługi pełnego serwisu, wraz z ubezpieczeniem OC/ AC/ NNW, assistance 24/7 a także zakupem i wymianą opon. Przy tej propozycji o nic nie musisz się martwić, wszystkim zajmuje się firma wynajmująca.

Tobie zostawiamy paliwo, płyn do spryskiwaczy i radość z użytkowania nowego pojazdu. Jest to idealna opcja jeśli chcesz jeździć nowym autem bez angażowania wysokich kosztów początkowych. Wkład własny nie jest wymagany a dodatkowo dzięki niskiej miesięcznej racie z łatwością możesz zaplanować swój budżet. Wybierając najem długoterminowy zyskujesz bezpieczeństwo ponieważ w cenie posiadasz pełny pakiet serwisowy i ubezpieczeniowy, a na czas naprawy pojazdu dostajesz auto zastępcze. Ważną kwestią jest również przewidywalność rat, ponieważ finansowanie jest oparte na stałym oprocentowaniu, więc nie musisz się martwić, że miesięczne zobowiązanie pójdzie do góry. Ponadto opcja najmu jest w świetle prawa podatkowego rozliczana tak samo, jak leasing operacyjny tylko, że z wysoką wartością wykupu. Dzięki temu możesz czerpać korzyści podatkowe.

Uproszczona procedura

Większość pojazdów możesz uzyskać na podstawie uproszczonej procedury. W takim wypadku wystarczy wypełnić tylko oświadczenie o dochodach by móc cieszyć się nowym pojazdem.

Propozycja dla każdego

Oferta wynajmu długoterminowego jest skierowana dla firm i konsumentów

Niska miesięczna rata

W odróżnieniu do leasingu, w wynajmie długoterminowym nie ma konieczności wykupu pojazdu po zakończeniu umowy. Co więcej, miesięczna rata jest oparta na podstawie utraty wartości auta, więc nie spłacasz całego pojazdu, lecz tylko jego niewielką część